| Psihoyounger a întrebat:

As avea o intrebare... parca Shin si Flav au fost desemnati experti. De ce Flav acum nu mai are sigla de expert?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Corect Taly. A fost cineva expert, ca eu nu-mi amintesc?
Poll incheiat!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Deoarece asta a fost alegerea lui... el nu si-a mai dorit sa fie expert...nu i`a placut patratelul acela "rozaliu" [glm]laughing big grin

| Silvia a răspuns:

Dear Taly, mi se pare mie sau e cam ironic raspunsul tau in ceea ce ma priveste?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e.Asta pentru ca Flav a ales ca nu vrea sa fie ''Expert''. A vorbit cu administratori si gatawinking
Flav, esti foarte modest!big grin

nony
| nony a răspuns:

Poporul s-a razvratit si i-au luat coroana =)). watch and learn.
http://www.TPU.ro/......c-fiindca/

| SweetCandy a răspuns:

Pt k nu si-a dorit aceasta titulatura...happy

| Psihoyounger explică:

Ok. Multumesc pentru lamuriri si bafta Flav!

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

@MucealuiFlaimoc

Ce vrei sa zici?

Psihoyounger

| ladybird a răspuns:

Lasa ca stiu eu ce vrea sa zica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca n-a vrut, a explicat ieri de ce.
si nu mai puneti intrebari pe tema asta, ca se oftica tongue