| vreauTotulSauNimic a întrebat:

As avea o nelamurire pe Lady popular...Am aflat(de pe net)ca daca inviti prietenii castigi parca 10% din cat cumpara cel caruia i-ai trimis invitatia. E adevarat? Si inca ceva. Ce trebuie sa scrii in mesaj?
P. Sbig grinaca este cineva pe acest site, care are si cont pe lady popular si cumpara diamante, sa imi dea si mie mesaj privat cu e-mailul sau ca sa primesc si eu diamante atunci cand cumpara ...In schimb, va pot ajuta cu multe dueluri, voturi sau ce aveti nevoie...

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Da`,dar trebuie sa cumperi si tu diamnte macar odata, si nu`ti va conveni sa-i dai acelui"prieten".,happy

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

S-a creat o categorie specială pentru acest tip de întrebări, să ştii!