| anonim18 a întrebat:

As avea si eu o intrebare: credeti ca mai am vreo sansa sa fiu cu o fata daca ei i-a placut de mine iar eu am refuzat sa fiu cu ea? imi tot zicea odata k nu o sa ma uite niciodata dar acum se pare ca m-a uitat...

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred! Eu,personal,nu mai bat la usi inchise! O femeie este jignita de un astfel de refuz! Nu numai ca nu te mai place,dar cred ca te si uraste! Nici nu ai idee ce mic este pasul de la iubire la ura!
Adica,eu iti dau inima mea pe tava si tu zici,mersi, NU am nevoie de ea?!
Bravo ei ca a reusit sa treca peste un astfel de moment dificil, care de regula lasa rani adanci.
Las-o in pace si cauta-ti pe altcineva! Ai ratat sansa asta!

| anonim18 explică (pentru Elianna):

Si deci parerea ta e k nu mai poate fi reinviat acel sentiment pe care odata il simtea pentru mine?

| Elianna a răspuns (pentru anonim18):

Părerea mea este că i-ai făcut destul rău fetei! Nu o mai lua de la început!
Atunci cand esti îndragostit,aşa cum era fata de tine,eşti orb,nu vezi nici un defect la omul adorat, este perfect!
Cum crezi tu că te vede ea ACUM? Perfect? Mă îndoiesc! Ţi-ar trebui calităţi pe care nu cred că le ai, ca să o convingi. Te evită şi tu tot mai crezi că simte ceva pentru tine! Şi chiar dacă ar fi aşa, fata nu te mai vrea! Nu ţi-e clar?!
PS. Cati ani ai de scrii precum copilasii de 11 cu "k"? Nu vezi că esti caraghios? Şi asemenea scris este interzis pe TPU. Nu ai citit avertismentul atunci cand ai postat raspunsul?

| alexxandra90 a răspuns:

In dragoste niciodata nu e prea tirziu. Daca ea nu se vede inca cu nimeni atunci mai ai o sansa, incearca si spune-i ce simti poate ca inca nu te-a uitat si doar se preface.

| anonim18 explică (pentru alexxandra90):

E greu de realizat ce simte ea cu adevarat mai ales ca e si incapatanata si pe langa asta ma mai si evita pe cat posibil cu toate k sunt aproape sigur k ink mai simte cv.