| carminaburana43 a întrebat:

As dori cunostinta persoane nascute pe 3 octombrie 1971.

4 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Face baiatu' acte din orice pozitie si pe 3 si pe 4 are serocs sa nu mi fie de deochi numai tu sa ai dolaru (facem si pasapoarte)

| carminaburana43 explică:

Nu-ti bate joc de mine.Am avut un frate nascut pe data respectiva si a murit.De aceea imi caut in locul lui un alt frate virtual.

| adriana_4416 a răspuns:

Dumnezeu sa il odihneasca in pace.

Cauta-l pe fratele tau in Sufletul tau si il vei gasi acolo, iti zambeste si te imbratiseaza ori de cate ori ai nevoie.

Sufletul tau este viu, deci si el este viu acolo.

Nu trebuie sa il inlocuiesti, pentru ca el mereu va fi si este fratele tau.

| carminaburana43 explică:

Adriana draga dar a trait numai o zi!