| anonim_4396 a întrebat:

...as dori s-o anunt pe andreeadragutza22 ca a pierdut o scrisoare.cum "care scrisoare"? pai va spui imediat! o scrisorica in care zice cam asa:"iti multumesc ca mi-ai spus, esti foarte draguta!"; de unde eu inteleg ca e un mesaj pentru o prietena de aici, si l-a trimis din greseala la mine.cum m-am prins? pai eu nu sunt "draguta", eu sunt chiar un tip frumos.asta-i tot. poate-mi da si mie o funda cu prima ocazie, pen'ca am fost corect si i-am inapoiat, care-va-sa zica- scrisoarea! a! si uita-i sa intreb:"vorba vine...eu cu cine votez?"

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Scuze

7 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Si daca o clompoteai pe privat fara tambalau?

| Maidanezul a răspuns:

Am impresia ca este ceva in neregula cu tine ca si noi avem in batatura un ciudat care zice ca este pocait a schimbat cam 50 nickuri si acum mai are un cont de rezerva calugarita. Prea te lauzi tu ca esti frumos si sexos hai ca lauda de sine,,,

| anonim_4396 explică (pentru Maidanezul):

...erau niște poante acolo..., dar nu te-ai prins; rămâne ca tine, nu-i problemă; iți doresc o zi bună și cît mai multe funde!

| anonim_4396 explică (pentru Maidanezul):

...scuzele sunt acceptate.ti-am dat si o fundă, o avem in plus p-aici...

| Maidanezul a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze

| DeDuGames a răspuns:

Te-o luat prost? ce ii cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru DeDuGames):

..."e cu mine" ca am gasit un mesaj de la cineva si eu cred ca a dat vreun clic aiurea si a ajuns la mine.in rest sunt bine, sanatos si totul e ok; acu' te intreb si eu ceva:ai citit Caragiale? deci - nu; am banuit eu.

| DeDuGames a răspuns:

laughinglaughing caragiale..., asa sigur esti pe tine ca nu am citit, sau ca nu am citit eu mai multe carti decat tine? In fine ma oprest aici ca nah. varsta