| Alynutzaaa a întrebat:

As dori sa cer o parere dar e nevoie de o mica poveste inainte :
Am fost cu un baiat 3 ani jumate, timp in care`l credeam perfect dar nu s`a dovedit a fi chiar asa.In 17 august e ziua lui, si in 16 septembrie majoratul meu.Fiindca am fost atat de mult timp cu el ma simt obligata sa-l chem la majorat insa intrebarea suna asa : sa-i cumpar ceva sau sa-l chem chiar daca el nu ma va invita la ziua lui? Stiu ca pare o intrebare copilareasca. dar as dori mai multe pareri!

Răspuns Câştigător
| weed_9374 a răspuns:

Pai... daca el nu te'a invitat la ziua lui. este cam c ClLaR ca nu mai vrea sa aiba ceva cu tine. daca tu il chemi la majorat. e ca si cum l'ai sacai... el nu mai vrea nimic de la tine. asa ca se asteapta ca si tu sa nu mai ai nimic cu el.
P.S: e doar o parere happy

2 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Din moment ce apare cuvantul "obligatia" eu zic ca e mai bine sa renunti...big grin

| Mikaela a răspuns:

Fa ce simti tu, dar din moment ce nu te cheama la ziua lui si sunteti impreuma de 3 ani jum e clar o problema.E clar ca nu mai vrea nimic de la tine.Fa ce simti tu!