| SingleForOne a întrebat:

Aș dori să fac un blog cu mai multe idei, în general despre ARTĂ (scrierile literare, filosofice, politice, istorice, picturi, sculpturi, fantastice, jocuri, etc), dar și idei ȘTIINȚIFICE (chimie, biologie, astronomie, fizică, etc). Mi-ar trebui puțin brainstorming de idei pentru numele blogului.
Ce idei ați avea?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Uita-te pe google sa vezi care sunt cei mai cautati termeni din categoria asta si alege un nume in functie de asta. Asa vei avea mai multi vizitatori.

| Miauti a răspuns:

Ceea ce crezi ca esti bun. si vrei sa ti spui propria parere.