| Liviu321 a întrebat:

As dori sa imi exprim parerea liber despre anumite lucruri. Unde credeti ca ar fi cel mai bine? Pe un canal youtube, pe un blog sau pe ce alt ceva?

Răspuns Câştigător
| shmata a răspuns:

Daca ai talent la scris, pe blog. Daca stii sa vorbesti fara sa aberezi, pe youtube.

5 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Eu am fost inaceiasi situatie, mi-am facut propiul site [free] cu weebly.com. Am gasit si multi oameni care ma intelegeau si aveam multe lucuri in comun ^^

| Aleqa a răspuns:

Pe Youtube.

| CautNume a răspuns:

Pe un blog.

| VidaAdrian a răspuns:

YouTube a devenit o platforma multicautata in intreaga lume,
de acea ar fi perfect sa iti faci pe YouTube.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| FinnRo a răspuns:

Eu sunt de părere că pe un canal youtube. E cel mai vizualizat site de video-share deci... Dar să te aștepți și la insulte pe acolo, că sunt trolli mulți.