| Mymiii a întrebat:

As dori sa slabesc in jur de 5 kg sau chiar mai mult. Nu ma vreau sa ma infometez! As vrea sa imi spuneti daca nu mananc dupa 7, reusesc sa slabesc? Vreau sa imi raspunda cineva care a reusit sa slabeasca facand acest lucru. Daca mai stiti trucuri de slabit pe care le-ati folosit si au dat roade, va rog, spuneti-mi-le si mie. Multumesc anticipat! :* DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| mih2el2 a răspuns:

Buna!
Ca sa slabesti trebuie sa faci sport in fiecare zi, sa nu mai mananci paine, paste, dulciuri si alte lucruri cu grasimi...eu am slabit 10 kilograme(aveam 60 acum am 50)mancand danone dietetic, lapte dregresat cu cereale integrale. piept de pui, peste si in genral carne usoara...ca sa slabesti trebuie sa tii cont de calorii ca sa fie sub 2000 pe zi. sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

*Ărhăm*
Ora 6, dă fapt.

| david1234567890 a răspuns:

Bună!
Eu slăbesc cu ajutorul sportului, în fiecare zi. Ar trebui să mănânci de trei ori pe zi, dar mult. În câteva zile o să deprinzi și o să slăbești.
Baftă

| GigiBecaliFree a răspuns:

Eu, in calitate de Gigi Becali,am reusit sa slabesc facand sport,pentru fete s-ar potrivi voley,tenis, inot sau handbal si mancand sanatos, adica ma refer la multe fructe, si sa bei apa. Dupa ce ies din inchisoare, te fac patroana la Steaua daca slabesti.