| Danutza12345 a întrebat:

As dori sa stiu daca este legal sa lucrez in permanenta doar schimbul 3?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! astea sunt reguli interioare, in contract nu se stipuleaza asa ceva si nici nu e legal daca e sa respectam legea, dar la noi la romanica e posibil orice..am un frate care a muncit numai de noapte mai bine de 2-3 ani si cu ce folos? acum e pensionat pe caz de boala..nopti nedormite...
O zi buna si sarbatori Pascale fericite alaturi de cei dragihappy