| mihai_2762 a întrebat:

As dori si eu sa stiu cati dintre voi stiu cate ceva despre heroina?(si ce anume stiti)as dori sa raspundeti la aceasta intrebare deoarece exista multi copii care se apuca de acest drog fara sa stie nimic despre el.va rog frumos sa raspundeti.multumesc!

Răspuns Câştigător
| alabala_4392 a răspuns:

Heroina este un derivat al opiului; fiind un drog foarte puternic, efectele ei sunt de cele mai multe ori fatale. O supradoza este fatala iar datorită schimbului de seringi există un risc uriaş de contaminare cu HIV sau hepatita.

2 răspunsuri:
| mihai_2762 explică:

Bravo alabala sa stii ca ai dat un raspuns foarte bun mai astept raspunsuri. daca vrei sa stii mai multe poti sa imi spui.bafta!

| Messyhair a răspuns:

Stiu decat ca este un drog puternic.
Nu am incercat niciun fel de drog pana acum, si nici nu am sa o fac.
Nu sunt tentata!

Asa ar trebui sa faci si tu. happy