| Maya_5267 a întrebat:

As mai vrea sa intreb daca stiti jocuri virtuale de fete de 9 10 ani cu avatar dar vreau sa si inot va rog!

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

De innot, iti dau Second Life si IMVU. Uite o serie de jocuri: Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, 4 story, zwinky, panfu, club cooee, wooz world freejack, super secret, second life, ubi world, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, habbo hotel, farmerama, zoomumba, miss bimbo, weeworld, our world, perfect world international, fantage, aidraci, SIMS(1, 2 si 3)mai sunt f multe pe facebook, etc. plz fundita

8 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Cauta imvu (download) si iti cumperi o casa cu piscina si acolo inoti sau cauta switchin si dai la dive in (online) ~ e un joc cu sirene
amandoua sunt 3d si virtuale

funda? big grin

| AnaMaria42312 a răspuns:

Pentru ankutza2 -> second life nu e pentru minori trebuie sa ai peste 18 ani iar ea a cerut 9-10 ani

| kynleiii a răspuns:

E frumos imvu

| HardcoreCountry a răspuns:

Incearca Second Life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maya dc nu vrei girlz mmo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Maya_5267 explică:

Va rog imi raspundeti?

| Maya_5267 explică:

Ms dar vreau fara instalare