| Dragotta a întrebat:

As o mare problema nu prea stiu sa spun NU! Acel cuvant ma deranjeaza pentru ca ma simt ca i jignesc pe alti.Chiar astazi m-a sunat un prieten si mi-a propus sa merg cu el sa facem poze...Si chiar nu vreau, chair nu suport sa fac asta

Problema este ca este CEL MAI BUN PRIETEN.Stiti cum sa i spun NU fara sa il jignesc sau sa isi faca o impresie aiurea despre mine?
Da fara minciuni...

1 răspuns:
| PaulDaBoss a răspuns:

Ai curaj ca nu se supara. Daca e cel mai bun prieten al tau o sa inteleaga ca nu vrei sa faceti poze.