| Nicole_3441 a întrebat:

As vrea cateva nume pentru Hi5.Ma numesc Judith. Cele mai multe si mai frumoase primesc FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

-Judith blue angel(sua orice alta culoare)
-Judith crazy kid
-Judith just a kid
-Judith love you
-Judith4you
-Judith toxic kiss
-Judithteiubeste!
-Judith

1 răspuns:
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Ai putea sa iti scrii Judi, JU, xShmekxritAx, Jud3th3, NicoletaDragalasa(Scumpika), NikiJudit3, frumo3s3nikex, astea mi se par mie faine altele nu cred ca mai stiu da daca vrei poti sa te iei dupa modelele astea, la moda ii ca o litera care se repeda sa fie scrisa cu 3, si sa se foloseasca litere mari la inceput. Sper cam fo de ajutor. Ceao