| dsaqwe a întrebat:

As vrea parerea voastra in general a fetelor, referitor la cateva sfaturi de pe net despre conversatia cu o fata

"Cand vorbesti cu o Fata: Fa Afirmatii, Nu Pune Intrebari Legate de EA
Multi baieti/barbati cad in capcana modului "interviu". Continua sa puna intrebare dupa intrebare dupa intrebare. Mai mult de atat, intrebarile sunt plictisitoare si fata le-a auzit deja de la alti."

"Cand vorbesti cu o fata fiind putin distant. Tachineaza-o si razi impreuna cu ea, dar nu fa sa para evident ca esti interesat de ea. Daca o faci…ea isi va pierde interesul."

Din sfaturi reiese ca ar trebui mai mult sa vorbesti despre tine si sa nu pari prea interesat de ea. Nu ar trebui sa o intrebi despre ea aratand ca esti dornic sa o cunosti?

4 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Sunt de acord cu acele sfaturi.Ar trebui sa faci intr-un fel ca ea sa-ti zica ca te place, nu tu iei ca ai putea pati exact ce spune in ultimul sfat.Eu nu prea a-s intreba-o, in locul tau, despre ea deoarece s-ar putea sa nu ii mai placa de tine(chiar daca ei ii place momentan de tine, dar nu ti-a spus).

| Adryydream a răspuns:

Ii poti pune cateva intrebari ca sa ii arati ca vrei sa o cunosti dar cel mai important este sa glumesti sa o faci sa rada si sa se simta bine alaturi de tine

| oOSaritaOo a răspuns:

Well, aşa e! laughing Sincer eu m-am săturat de acele ''interviuri'' gen câţi ani ai, când te-ai născut, ce ai făcut la şcoală şi eu nu vorbesc nimic, numai întrebări... şi fetelor le place să fie tachinate, să râzi cu ele. happy

| MerVeilleuX a răspuns:

De acord!