| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa CREEZ un caiet. Ceva personalizat cum sunt cele handmade. Tin sa precizez ca vreau sa il fac. Ceva instructiuni. Cine ma ajuta si imi da cele mai clare instructiuni primeste FUNDA. Daca puteti sa imi dati link-uri cu instructiuni as aprecia foarte mult. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Hartie colorata lipita, deseneaza diverse smileyface-uri, lipeste tot felul de nebunii care le ai la indemana, adauga sclipici, etc.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Multa hartie, coperti colorate, stickuri, carioci. Poti desena si scrie orice vrei tu.

| Zoey112 a răspuns:

Pai ai nevoie de:
-carton/foi colorat (carton pentru coperta)
-abtibilde
-creioane/carioci/sclipici/stampile/pamblici/pietricele de pus pe unghii/orice gasesti prin casa ca sa faci decoratiuni
-lipici/foarfeca
-imaginatie happy

Si spor la lucru! happy

Iti dau o idee: poti sa folosesti chiar si materiale textile ca sa fie mai fain (ca de ex niste blugi mai vechi)