| Coriiinaaaa a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon dar sunt indecisa in aceasta privinta, ma puteti ajuta sa imi gasesc un telefon?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ce fel de telefon vrei? Simplu sau Smart? Ai un buget anume? Iti recomand un galaxy mini, care iti place tie din ele... sunt ok, capabile sa duca toate aplicatiile si e rentabil si ca bani. Plus ca e foarte simpatic pentru fete.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna i ati un Nokia sint foarte bune si rezistente, sau un Samsung galaxy cu touchscreen.Succes.