| EvaTramell a întrebat:

As vrea sa imi pun o poza la profilul de la TPU dar nu stiu sad va rog sa ma ajutati :*:*:*
va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ys a răspuns:

Scuze am gresit vezi ca in stanga unde scrie logat ca cosmi-cosminutza04 dai la editare profil si jos iti pui ce poza vrei...succes:*

3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

La editare profil in chenarul tau te duci jos la `selecteaza imagine profil` si ai acolo rasfoire, alegi poza apoi dai jos `salveaza profil`.

| Ys a răspuns:

Vezi ca in stanga scrie logat ca cosmi-cosminutza04 dai la editare date logare si pui ce poza vrei...succes

| EvaTramell explică:

Iti multumesc kiss