| Dyingfetus a întrebat:

As vrea sa imi testez prietena. Dar nu stiu cum... Aveti idei?
ofer

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pune-l pe un prieten sa se dea la ea.
sau fa-ti un alt id si prefa-te interesat de ea.

| Doddel a răspuns:

Da, fa-ti un id o bagi in lista si ii faci un test de fidelitate, e cel mai bine

| foxi a răspuns:

Vezi ce atitudine are cand sunteti 3 persoane!

| Dyingfetus explică:

Amica. Nu iubita.big grin

| carollina a răspuns:

De ce? nu ai incredere in ea? poti sa iti pui un prieten sa o sune sa o invite la suc vezi daca pune botu, dar u sa fii cu el, ea sa nu stie ca e prietenu tau, sa ii zica ca are nr ei de la un baiat si inainte sa o intrebe daca are prieten ...ma rog de testat daca vrei gasesti mii de variante e cel mai simplu lucru din lumehappy