| deny2002 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o problema de cadou la scoala.De craciun doamna diriginta a zis sa extragem dintr-un borcan un bilet.Mie mi sa nimerit numele la un baiat care nu-mi place de el...il urasc.Trebuie sa-i iau un cadou si nu prea mai am mult timp si nu prea stiu ce sa-i iau.Este mic de inaltime,are putin par, ii place fotbalul si cred ca si ceva asa mai special ca tatal lui umbla prin toata lumea si ii ia lucruri misto.As vrea pareri cat mai bune si cat multe ca nu mai am mult timp. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Am mai raspuns o data la tipul asta de intrebare,uite cateva lucruri pe care i le-ai putea face cadou:
-un tricou sport personalizat cu numele lui si ziua de nastere pe spate(am facut eu cadoul asta si a avut un succes enorm big grin)
-o minge de fotbal
-dulciuri
-un carnet/album/agenda
-o medalie/cupa personalizata
-o sapca/caciula/manusi
-O rama foto
-un album

Si cam atat...
la noi in clasa s-au mai dat cani,jocuri,carti de joc,brelocuri, jucarii de plus, seturi de gel de dus laughing(e ca si cum ai spune-esti nespalat! si chiar icoane. Pixuri, magneti, penare si papuci de casa.

Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Un biberon si o suzeta.

| fotomatic a răspuns:

Ia-i ceva personalizat. Nu are cum sa nu-i placa. Eventual o cana cu sigla echipei preferate. Uita-te pe aici:
http://www.epersonalizari.ro/

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa respecti regulile jocului.Cumpara-i un tricou si un sort asortate si eventual un spray.

| michelia a răspuns:

Lasa, nu te compara tu cu tatal lui. El poate sa-i ia si o masina.
Mai bine ii faci un cadou mai obisnuit, mai ales ca nu iti place de el. Ia-i un ursulet, un iepuras ceva. Daca ti-ar fi simpatic, ai putea sa-i faci un tricou personalizat( daca nu e prea scump) cu poza lui si cu numele unui fotbalist celebru ( asa ca poanta).
Sau un parfumel, dar nu scump.
Mai pui un ornament si e gata cadoul.

| Balan_Balanvladut_1989 a răspuns:

Dai o minge de fotbal sau ceva ce contine de fotbal sau ce ii place lui... daca il stii mai bine