| Gabytsha a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc un blond caramel..http://www.new-hair-style.com/......style.html ..asa cum este miley cyrus.ce culori ar trebui sa combin ca sa imi iasa aceasta culoare? ..as dori sa ma fac acasa nu la salon. funda

1 răspuns:
| NeneaGogu a răspuns:

Te-ai gandit la consecinte? daca treci pe linga mine, un mare mancau de caramele, si te trezesti ca te musc de par? laughing de ce incerci sa fi tu insati, cred ca fiecare fata are atractia ei, o sa fi luata la ochi o zi doua dupa care prietenii o sa le fie dor de Gaboantza cu care erau obisnuiti