| Malvina24 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa creponata pentru par! Care mi-ati recomanda-o? Nu vreau sa fie excesiv de scumpa insa vreau sa fie buna(sa nu-mi arda parul!)Voi ce placi folositi?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Daca o folosesti in exces orice placa iti arde parul. Ti-o recomand pe cea marca Rowenta CF7052 are si de indreptatwinking Am auzit ca trebuie sa folosesti un ser special ca sa nu arda parul.Deci cauta in magazine.

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Deci nu exista placa care sa nu arda parul pentru ca e o temperatura foarte ridicata pentru a modela parul si gandeste-te cum se simte parul tau cand pui o asemenea temperatura pe el care e si el viu saracul de el il nenorocesti exact cum ai pune pe piele si te-ai arde asa simte si parul tau "durerea" cand tu vrei sa fi mai deosebita cu parul, ar fi mai bine sa lasi parul natural si frumos asa cum e daca vrei sa nu iti cada mai tarziu pentru.ca placa e foarte nociva pentru structura parului.

| hiphopbeatz a răspuns:

Cele din ceramica sunt foarte bune.Iti recomand Philips.
nu cred ca exita placa de creponat exclusiv. http://www.consumer.philips.com/c/ingrijirea-parului/hp4698_10/prd/ro/

pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington