| Cristinikaa a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon cu touchscreen dar nu prea stiu de care. Ceva sugestii? Mentionez ca poate fi cel mult 6 milioane.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaa a răspuns:

Samsung corby

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nokia 5800 Express Music

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mai bine iti iei unul cu tastatura qwerty, adica cu tastatura completa ca la pc. Cele cu tuch sunt foarte sensibile, se strica foarte repede, mai ales tuch-ul.
Iti recomand un Nokia C3.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Am si eu asa si crede-ma ca este cel mai bun. A luat si cateva cazaturi si tot merge ca in prima zi (il am de vreo 4-5 luni). In plus de asta, nu este nici foarte scump. Vreo 500 lei. Si se gaseste si pe alte culori (roz, alb, verde).

| AliceHappyGirl a răspuns:

Touch*.