| gabellu097 a întrebat:

As vrea sa schimb placa video la laptop. configuratia laptopului este. Ati Radeon HD 3200 320 Mb 2 GHz, AMD Turion(TM) Dual-Core x2 Mobile RM-70, 3 GB Ram. am cautat pe net placi video pentru laptop, dar nu am gasit nimic. daca aveti vreun site sa ma uit la pret, precizez ca doresc tot Ati RAdeon HD.big grin

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Spune numele laptopului, ca daca are placa video incorporata si nu dedicata asa moara laptopul tau.