| ioanabrbn a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa fac sa cuceresc un baiat pe care il iubesc mult si nu inteleg de ce vrea acum sa se desparta de mine sa fie oare din cauza unei fete care o pus ochii pe el? va rog ajutati-ma si pe mine cu un raspuns

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate ca este si din cauza altei fete, dar poate este si din cauza ta! Poate ca nu l-a castigata cealalta, cat l-ai pierdut tu! Dragoste cu sila nu se poate.Trebuiesc doi pentru un cuplu! Trebuie sa fi mai buna ca cealalta! Dar optiunea ii apartine lui.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca tu nu stii noi de unde? Daca ne crezi ghicitori n-ai nimerit-o.

| ioanabrbn explică:

El are probleme cu inima are epilepsie si are si sindromul wilson si de cand l-am cunoscut m-am indragostit de el si il iubesc si acum imi e greu sa il uit oare cum ce am gresit eu fata de el ca nu reusesc sa imi dau seama si de am gresit asta nu insemna ca nu il iubesc.si cat depre fata asta o sa lupt pentru prietenul meu si nu o il las ei.

Elianna
| Elianna a răspuns:

@ioanabrbn:Asa sa faci! Nu te da batuta!