| SADAS a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa-mi dezvolt viteza!

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Imi pare rau dar viteza este o calitate nativa, un dar primit la nastere.Tot ce poti e sa o mai imbunatatesti facand zilnic alergari scurte, ruperi de ritmhappy

6 răspunsuri:
| TheToxicNightmare a răspuns:

Facand exerciti.

| maya_7683 a răspuns:

Exercitii, exercitii, si iar exercitii.Perseverenta,perseverenta si iar perseverenta...si cu un plus de ambitie vei obtine rezultatele dorite.Bafta multa si viteza sporita

cami
| cami a răspuns:

Sti dupa cat timp vei devenii expert intr-un domeniu? Dupa 10 000 de ore de antrenament (bine, nu-ti recomand sa fugi chiar atat de multe) secretul sta in tine, in ambitia ta, in reala ta dorinta. +exercitiu.

| flavius1921 a răspuns:

Prind dorinta, exercitii si o pozitie corecta a corpului in timpul alergarii, daca esti sportiv antrenorul ar trebui sa te indrume, multa bafta!

| daniDeeDee a răspuns:

Iti instalezi patch-ul speed. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa munca.