| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa nu mai am atatea cosuri pe fata!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu tratament specific în urma unui control dermatologic.
Pa, pa.

| Alice_6278 a răspuns:

Sfatul meu este sa konsultzi un medik specialist.sau merge la farmacie si intreaba ce fel de masti se folosesc la trecerea koshurilor. Sper ca te-am ajutat.:*

| ghkjghk a răspuns:

Trebuie mai intai sa te duci la un doctor dermatolog si vezi ce tratamente iti recomanda

| mabytza a răspuns:

Sau storci 2-3 catei de usturoi il aplici pe fata stai cam 10 min o sa observi ca ti se va usca tenul de asta ar fi bine sa folosesti si niste felii de castravete dup care laasi cam 10 min pe fata si te duci repede sa te clatesti pe fata cu apa caldutza sa scoti mirosullaughing

| sy46 a răspuns:

Te speli de 2 ori pe zi cu sapun cu sulf, seara te dai pe fata cu apa termala si peste noapte iti pui Zineryt. Sau mergi la dermatologie.