| Atotstiutorul a întrebat:

As vrea sa stiu unde as putea gasi cubulete pentru ciorba de vaca, Galina Blanca in Bucuresti multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La orice magazin alimentar de cartier sau la hipermarket-uri.

| Atotstiutorul explică:

Am fost in Carrefour Orhideea/Unirii/Militari/Feeria/Metro, Billa, Kaufland Barbu Vacarescu, Mega Image Titulescu/Iancu de Hunedoara/Lizeanu, Supermarketul NIC Dorobanti/Romana
Supermarketul Angst Perla/Romana/Obor, Supermarketul Elcom, TOATE magazinele alimentare din zona Bucur Obor (vreo 55 la numar) China Town Afumati, Gara de Nord, de la Piata Leul pana la Semanatoarea pe jos la toate magazinele, reteaua de magazine Real si FIX 233 de magazine de cartier NU ARE NICAIERI!
vreau poza cu magazinul unde ai vazut tu in Bucuresti!