| LoveBonJovi a întrebat:

Aş vrea să vă întreb dacă voi îmi vedeţi poza de la profil, pentru că eu nu o văd.
De ieri tot aştept să apară, dar nu apare. Văd doar "omul" acela gri şi un semn al întrebării lângă el.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Avatarul tau este vizibil si este frumos, "inima" ta vad ca este ocrotita si "zboara" spre inaltul cerului luandu-se la intrecere cu norii si vantul.
Cred ca te reprezinta, este o alegere buna.
O zi buna in continuare si multa sanatate.

10 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Trebuie să aștepți câteva momente pentru că trebuie să fie aprobată.
Cât de curând se va schimba și la profilul tău.

Toate cele bune!happy

| alessia a răspuns:

Da.se vede poza la profil... e frumoasa! pup

| dede_4428 a răspuns:

Da iti apare:d

| LoveBonJovi explică:

@doar.pentru.voi. - am aşteptat de ieri, şi tot nu apare.sad
@rwcsy - şi mie îmi place poza.happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum se vede o inimă care este gata să fie prinsă de două mâini!
Frumoasă și sentimentală poză.
Pa, pa.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

La profilul tau nu apare - dar in schimb a aparut la intrebarea pusa - o inima...

| BuBuMtti a răspuns:

Da apare

| curiozitatea a răspuns:

Da.sigur.eu astept de ieri

| Gabica a răspuns:

Da,se vede.Este si foarte frumoasa.

| AnTTonYa a răspuns:

Da, se vede si este foarte frumos. happy pup :*