| AlexanderAdrian a întrebat:

As vrea sa vad cam ce cred altii despre cine ar merita titlul de televiziunea penibila a anului 2013.

Avem urmatorii candidati la titlu iar funda se ofera primului raspuns dat in ordine cronologica a carui varianta a fost data de cele mai multe ori.

1. B1tv - care a renuntat sa mai aduca prea multi politicieni in studio in schimb adunandu-se intre ei ca o cloaca de tate si facand glume de autobaza

2. Romania tv care a transmis o inmormantare in ajunul Craciunului si o emisiune alarmista despre pensii in ajunul anului nou

3. Nasu - care traieste din reluari, diversi penibili care pretind ca stiu secretele medicinei naturiste si retransmiterea emisiunilor unor sectanti religiosi

4. TVR3 cu pufulica...sau pufulita, nu s-au hotarat inca.

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Toate, dar absolut toate programele de televiziune au cel puțin o emisiune penibilă.
Ăstea românești le au pe majoritatea.

Nu le mai dați atâta atenție, că pe cârca celor care-i critică își fac ei publicitate.

34 răspunsuri:
| AlexanderAdrian explică (pentru NOname):

Da boo hoo, nu-mi place golaneala, Facebookareala si gascareala. Tough luck.

NOname
| NOname a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Imaginaţia ta nu trece mai departe de aceste activităţi?
Fă, omule, ce-ţi place! Îţi interzice cineva? Eu mi-s alergică la televizor de ani de zile, dar nu am nimic cu cei care-s mai rezistenţi la tâmpenii, bravo lor!

| CorneliaC a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Esti tare in comentarii, imi place si ai mare dreptate. Ai un vot de la mine.

| CorneliaC a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu stiu de ce, dar comentariile tale ma fac sa rad tare mult big grin