| Adinaaa_1703 a întrebat:

As vrea si eu niste idei de statusurii!batting eyelashes[-o!

3 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

TotsSi baietii dp` tine zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa!; x

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

Corpul aproape perfect.Cand te`ai uitat la fata.Ai` vazut un copil inocent.Da mai tarziu ai descoperit cum era ea.Pe cat de frumoasa pe atat de rea`!;

Le pui c0nditii la toti care te vor: uita'te, dar nu atinge.si uite asa tu ii om0ri.0riunde ai fi. 0riunde te`ai afla.dai de cate`o domnishoara care seamana cu EA; x

Te.am citit! Chiar stiu cine esti. La o lupta ma provoaca gustul tau de ciocolata, inima de inghetata; x

Vreau privirea aiaaaa` vreau aCel glas Care ma iubeste si ma scOate din impasS

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

E fiara ce`atrage preada cu un zambet inOcent`; x *

Spui: "Gata, de dragul ei ma potolesc, ca`i atat de mica si`o iubesc!; x

Daca am fite sunt ale mele, deloc ale tale. Daca nu.ti convine nu.mi spune mie. Spune.i lu` Mata.winking

Tocurile au fost facute pentru ca femeia sa calce lumea in picioare. Intr.un mod elegant. smug

Poti sa vopsesti cioara in alb ca tot nu va fi porumbel. La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el. =p~

Nu e vreo nasoala, dar nici nu.i Ana Lesko. Crezi ca o afecteaza daca fluieri cand o vezi?!

Rasul ei copilaresc ti.a raman in minte. E inocenta, dementa, dulce cand vrea. Si ar fi putut fi doar a ta. =p~

Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti

E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent.Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment; x

K e virusu` perfeCt, 0trava ce`0m0ara lege. Drumu`spre faliment

Stai! nu te duCe la EA.Chiar daca nu p0tSi reziSta.Stai! tot ce`atinge ia f0c...Sh` inima ta e un j0c

Fata, Tine tigara pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju pe chistoc. in cluburi se rupe de la mijloc; x

Fetele mele, sa va mai spun ceva : Baietii fara fete, nu pot rabda! Arati bine, esti desteapta, il faci! Dar daca pui botu` la vrajeala lui, te dezbraci!

•O fataa specialaa nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperannte, ea te scoate din impas.

Si daca e bl0nda` ce?waiting.bl0nda stie cel mai bine sa iubeasca!>:p.=p~.love struck

♥Sunt multe ca ea. Dar nu toate stralucesc *

♥Diferita. Nu pot fi comparata. Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata.

●face ` pe inab0ordabila. e un ` jo0k ce.l face ' dess. isi jo0aka bine ' roolu. inco0centa ` cu un ' chip pervers

●Îmi place când te rişti. Îmi place cum te mişti. Îmi place cum...cum...

• Acum nu mai e cum era / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!

• oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine! eu sunt mai bunã ca voi, si asta o stitsi bine

Ochii tai m-au fermecat:-x.Blondoo esti diamant:-x.

Baietilor le plac blondele.Dar iubesc brunetele:-x

Du-te la o bruneta si la o roscata
Stiu ca o sa le faci Fata :p
Dar te intorci tot la mine
Ptc stii ca blonda tine la tine :-x ♥

Sunt o blonda fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio bruneta falsa

Baiatul meu e baiatul meu,stie ca are o bruneta in sufletul sau, iar pentru el sunt only girl :-x.

Eu sunt ca aerul, dar te las fara respiratie'. bruneta, ochi caprui, sursa ta de inspiratie;;].

ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X

Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x

" Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala

Q pielea ei bronzata pune pasiune, vb`este urat, dar fke numai lucruri bune

E fata care e mereuu` langa tine, fata a carei privire`tsi fke binee`*

mama ma nascut pRintsesa. viata ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori. C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

]...Mama ce copile`! Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`! Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, taresmug

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa!

cum ai putea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

uita`te dar nu atingewinking, atinge dar nu gusta happy, si daca totusi gusti. smug, sa nu inghiti :X

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

E doar fata pentru. care ti-ai fi dat viata, dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

fundabatting eyelashes?

| Eu_1327 a răspuns:

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

Saruta`ma cum ai facut`o prima data

❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''

''Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''

ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

De ce te uiti asa la mine cu ochii tristi si goi? ce zici nu crezi c-ar fi mai bine sa-i scuoatem pe-amandoi?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Ea nu e ca resul.Ea e pur si simpluu` ea`![love struck]

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele

Ti-ai gasit alta tampita, doar sunt deStule! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea".

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

Prietenii adevarati te ridica daca esti jos, prietenii falsi nu-i intereseaza si te lasa jos …

Multi rostesc cuvantul `Prietenie` Dar putini il inteleg

Spate fata lateral corpu`meu e criminal sau,pentru fete ochi mari gurita mik trasaturi de printesika,va veni o zi cand vei spune sunt pentru tine si eu voi spune fi pentru alta nu pentru mine

Mereu aranjata, mereu parfumata,oricum e prea cuminte pentru tine aceasta fata, Ma intreb oare ce gandesti cand o privesti?", Esti aici si am in ce sa cred, Are tupeu` fetita, da se uita cam pervers Ochii ei frumoshi`s`au pierdut la tine`n portofel."

"Ai la inimioara pentru mine un Offf... :X

Cand imi numar prieteniiii pe ea o numar de 100000 d ori Ti iubesc; x"
""• Poate îmi doresc mult mai mult! Sa ma iubesti Sa te-ntorci plângând! Si sa-mi spui ca n-ai sa gresesti! Ca sunt singura la care tu mereu te-ai gândit! Poate asta mi-am doryt"

""•. Spui ca`i pustoaica` si nu`ti plc`asa...dar asa cum e ea` ti-a furat inima.cat vrei tu sa pari de Gig0lO.cand ii vezi ochisorii iti piere chefu` de`a face misto"
Fundabatting eyelashes?

| zuzu_5850 a răspuns:

Prietenia este o minciuna ea este un zvon care se imprastie si face rani,nu te lasa cuprins de ea pentru ca e grav...

unprostcitesteaceststatusinacestmoment

i hate ypu, but i love, you too.

o fundita se poatebig grin thinking