| BiAnK_9624 a întrebat:

As vrea si eu niste mesaje de despartire frumoase.Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| bebyInocent a răspuns:

3.Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… sufera cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
4.Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.
5. Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…de amar
12)viata nu e roz eu o vopsesc in verde am pierdut tot deci nu mai am ce pierde eu nu beau de suparare eu beau de sete acum stau la poarta iadului si tai bilete
18)Experienta este cel mai dur profesor, pentru ca intai iti da testul si apoi iti spune care era lectia.
19)M-am mutat pe strada inimilor frante, in blocul suferintzei, la etajul dezamagirii, in apartamentul lacrimilor…
20)Eu te cunosc cel mai bine… cum ma cunosc eu pe mine… stiu cum e sufletul tau… cine crezi tu ca o sa poata… sa te iubeascavreodata… asa cum te iubesc eu…
27)vezi tu nu pot sa te uit fiindca te iubesc prea mult insa tie tie usor mie-mi vine ca sa mor
39)Dragoste si prietenie: Se spune ca intr-o zi se intalneste Dragostea cu Prietenia si Dragostea o intreaba: – "Daca eu exist… tu ce rost mai ai?" Prietenia ii raspunde: -"Eu las un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima"
48)curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambind!
53)Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.
55) E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie "
56) Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine "
61)Dragostea e ca vopseaua unei masini.se obtine treptata, din mai multe straturi iar dupa ce este aplicat si lacul se gaseaste cineva care sa o zgarie….
62) Nu te speria! Sunt la spital! m Mi-au gasit ceva la inimaFii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!
si unul dintre statusurile mele preferraste de despartire:X:X:X
team iubit tu nu stii cat ma doare ai plecat universul nostru moare team iubit insa totul este scrum nu pot schimba nimic e prea tarziu acum:X:X:X
imi dai fundita te rogggggg eu mult mult mult dc vrei?
(eu cred ca asi merita acolo o funtitza micuta)

2 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Mă despart de tine. Dacă nu îţi convine mă pui între buci. Pa bă

| bogdan_6209 a răspuns:

Stelele cad noi ne despartim etc continui uhappy funda?:d