| linuts a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri despre ochi negri
mersi mult

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

"Sunt un lup posedat de ochii tăi negrii şi-mi url iubirea nebună cu gura încleştată de buzele tale."

"Mă pierd fermecat în noaptea ochilor tăi dar nu mă sperii niciodată pentru că sunt mai frumoşi şi mai blânzi că îngerii şi paradisul."

"Uneori aş putea să jur că scânteile din ochii tăi sar şi îmi pişcă pielea."

"Iubesc o faţă cu ochi negri ca noaptea ce mi-au furat somnul şi mă fac să-i visez neîntrerupt. Iubesc o faţă cu privire şi mişcări de felină în ale cărui braţe vreau să-mi găsesc sfârşitul. Iubesc o faţă cu ochi negrii că abisul, misterioşi şi fermecători că iubirea ei."

"Acum înţeleg de ce a făcut Dumnezeu noaptea, şi el a fost fermecat de ochii tăi negri."
O seară frumoasă!

| b3nNy07 a răspuns:

1.Am ochii negri, ei si ce? sunt mai frumosi decat ai tai...
2. Ochii tai mi-au iesit din suflet dar nu sufar deoarece am alti ochi negrii langa mine.
3. Ochii negri ii iubesc, ochii caprui ii detest dar cel mai mult imi place la tine ca ma iubesti doar pe mine. :X
4. I like you, i didn't hate you but i like you'r black eyes :X