| S†®£p§¦L§ a întrebat:

As vrea si eu sa va pon o intrebare:D.as vrea sa stiu daca un baiat ma place intr-adevar:P.adica.mai mereu la scoala se uita numai la mine.am mai vb q el pe mess si mi-a spos ca ma place da eu nu l-am luat in serios.pentru ca el e un tip mai glumet:x.si acum nici nu stiu ce sa cred...acum vreo saptamana am intrat pe mess si deodata imi da sa asc o melodie de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=f_c-wXyRE5Y ...si l-am intrebat daca e pentru mine sau a gresit id-ul.si mia spos ca e doar pentru >mine:"...

credeti ca el chiar ma place?(mentionez ca si eu il plac. da ce zic eu il plac il iubesc:x:x)

Răspuns Câştigător
| kiwii a răspuns:

Nu cred ca avea de de sa iti spuna ca te place daca nu era asa.Plus melodia aia..prin care probabil a incercat sa isi exprime sentimentele fata de tine.
Chiar te place.

3 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

raised eyebrows si eu l-as iubii daca mi-ar fi dedicat o melodie de pe youtube. Cel mai bine ar fi sa va si casatoriti daca va iubiti asa tare.

| kiwii a răspuns:

De ce* scuze tongue

| alessyca a răspuns:

Poi te place zic eu dar cred ca e timidbig grin