| NileyFan a întrebat:

As vrea un nume mai dramatic pentru catelusa mea, ceva aristocrat asa ceva? laughing va dau Fundita cu F mare.

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Salomee.

6 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut NelenaFan. Päi ai putea sa ii dai un nume care sa se potriveasca cu caracterul si firea ei. Exsickdaca este cuminte supusa si accepta educatia ii poti spune Ducessa.; daca este mai rebela si ffoarte jucausa ii poti spune Tryvia; daca face pozne si prostioare ii poti spune Gaffe; daca stimuleaza orice apel din partea voatra si va accepta ca stapani si este receptiva la fiecare aport ii poti spune Recenzy. Sper sa fie potrivit unul din numele pe care il alegi, dar eu una l-as alege pe cel de Ducessa. Indiferent de numele pe care il vei pune catelusei tale, sä o iubesti si sa ai grija de ea, asa te v-a iubii si asculta si ea pe tine. Succes. Pup.
nana

| Cretaker a răspuns:

Noel sau Arguru.

I'd go with Noel.

| ghineanamaria a răspuns:

Eu i-as zice marie

| Loryyyyyyyy a răspuns:

Bella, michy, Lia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! -Ensteinlaughing)
oke. a
Dramalaughing. Dathhee hee, Gostthinking, loollaughing
Sper ca te-am ajutatlaughing

| Mynu a răspuns:

Buna! Pai sharpay, bella, nissa, pinky, nana, ghosy, dolly, baby, nina. Funda pls?