| Afãrinツ a întrebat:

Ascult Asking Alexandria, Above Only, BVB, BMTH, Of Mice and Men, Nirvana, Three Days Grace, Dead by April, Rammstein, etc. În general rock și screamo. Ce alte trupe (sau piese) îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Bush,Garbage,The Raconteurs,Seether,Therapy,SnowPatrol,Staind,Stone Temple Pilots,Suede,Reamon,Queens Of The Stone Age,Puddle Of Mudd,Placebo,P.O.D,Papa Roach,Mother Love Bone, Muse, Keane, Manic Street Preachers, Weezer,Finger eleven, Keane, Marcy Playground!

| nicoleta2131 a răspuns:

Si eu ascult Asking Alexandria si Three Days Grace, ai ascultat Nickelback? Linkin Park, Guns n Roses, Cradle of Filth, Andy Black si Adam Lambert au niste melodii frumoase...

| Afãrinツ explică (pentru nicoleta2131):

Andy Black este solistul trupei BVB. Da, știu Nickelback. Nickelback seamănă cu Daughtry mult. M-am cam săturat de Linkin Park. Am toate albumele.
De Cradle of Filthy nu știam. Mersi happy