| anonim_4396 a întrebat:

Ascultam o melodie mai veche si ma intrebam cum au trecut anii '90 asa repede? ce s-a intamplat cu muzica punk de atunci? unde sunt zilele alea frumoase de vara? cum s-a schimbat totul asa deodata? parca s-a evaporat totul.

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Da, totul s-a schimbat datorita artistilor din ziua de azi, care canta cu auto-tune, ceea ce face ca talentul sa fie mai putin apreciat.
Dar e si vina copiilor nestiutori si a cocalarilor care ii considera idoli pe unii ca Justin Bieber, Niki Minaj, Lady Gaga, Kesha, ...Nicolaie Gutastraight face, etc.