| Bianca_4346 a întrebat:

Aseara a fost filmu' "a walk to remember"(o iubire de neuitat)...Cum vi s-a parut? si melodia:only hope. http://www.youtube.com/watch?v=rHkXh2gQv9g este superba melodia... voua cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Közmyn17 a răspuns:

Salutare!

Sincer, superb film!love struck Cred ca aseara l-am vazut pentru a 7-a sau a 8-a oara, si de fiecare data sunt mai fascinat de subiect si de povestea aceea de iubire sincera! Pot spune ca e filmul meu preferat...si intr-un fel, ma regasesc in el...doar o particica mica, da' esentziala. Cum ziceam, cate mii de cazuri ca cel din film exista in lume, fara ca noua sa ne pese, si mai ales, fara sa stim de ele...Referitor la melodie, ce mai spune, e mai mult decat frumoasa...love struck

Pa pa!

18 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Singurul film de dragoste pe care l-am vazut de multe multe ori... It apeals to my sensitive side.batting eyelashes
Shinwinking

| inna a răspuns:

L-am vz la pc, dar m-am uitat si aseara... a doua oara mi s-a parut mai superb ca prima oara! Un film de nota 10+ happy. Mai ales Shane West e superbbb! :-X.

| Luori a răspuns:

Am vazut filmu pe youtube acum mult timp, de foarte multe ori :X
este superb[:X]

auran
| auran a răspuns:

Eeh, frumos film si in acelasi timp trist

| albastrel a răspuns:

Offff...am vazut filmul acesta cred ca de cel putin 3 ori happy. este super frumos si romantic... o iubire pe care nu o poti uita intr-adevar niciodata si pe care cu siguranta ai vrea sa o traiesti...aseara am vazut doar un pic din el pentru ca nu am fost acasa, insa indeajuns sa imi dea lacrimile si sa ma conving pentru nu stiu a cata oara ca exista dragoste cu adevarat si intr-un cuplu in care EI par foarte diferiti...insa ei se completau... Un film care merita vazut...''smecheri'' ''tocilara'' iertare ...boala... si iubire :X

| Psihoyounger a răspuns:

Aseara cred ca l-am vazut a 9 oara... dar nu ma satur... e o poveste de iubire incredibila! Atat Jamie cat si Landon meritau sa fie fericite impreuna! Dar vara aceea, probabil au trait-o la intensitate mxima! Iubirea invinge mereu! Chiar si dupa moarte.

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. wai da. m`am uitat la filmsad. e atat de fruuumossad.adevaratstraight face...rar intalnim si noi o iubire adevaratasad. mi-a placut foarte mult.si da...melodia e superbalove struck.
pup:*.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu era rau

| crisS a răspuns:

Dha un film superb love struck l-am vazut de vreo 10 ori si inca nu m-am plictisit super film

transmite un mesaj... cred ca prima oara cand m-am uitat am inceput sa plang laughing

| jane_5414 a răspuns:

Filmul a fost absolut frumos.Totul a fost asa sublim. O poveste de viata, dragoste intr-adevar interesanta. O putem lua ca un exemplu de viata. Iar melodia mi se pare magnifica.

| funnymantm a răspuns:

Melodiile sunt compuse si interpretate de Switchfoot. Fara indoiala sunt deosebite, si de vocea la Mandy Moore nu mai zic.

| amOre) a răspuns:

Da...frumOS f1lm...si trist... mi'au dat laKrimile cand l-am priVit...

si melOd1a e de nOta 10! ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'am vazut o data acum cativa ani. Mi'a placut destul de mult. :)
http://www.youtube.com/watch?v=3WA7I_iHXXM&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un film extraordinar. A fost a doua oara cand l-am vazut si ca de obicei am plans din momentul cand ei interpretau scena aceea de teatru pana la sfarsit..."Dragostea este ca si vantul, nu o poti vedea, dar o poti simti"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi parere ca si a ta! Sunt de acord cu tine in ceea ce priveste melodia, cat si filmul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foarte super.As vrea so discarc dar nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soooper...happy imi place ff mult si filmul

| gabygaby a răspuns:

Soper filmu, am mai vazut filme cu Mandy Moore dar acesta ma uimit si cartea este misto:*