| Satisfaction a întrebat:

Aseara m-am uitat la nini pe disney channel si era o melodie super faina cand o zis ca se casatoresc aia doi. nu am urmarit asa ca nu stiu cine sunt aia si toate personajele. daca stiti melodia va rog sa mi-o spuneti ca dau FFFFFUNDAAAAA...scuzati categoria(trebuia muzica dar poate aici voi primi mai multe raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3G7gfNhs7qE asta e o adoRRR. funda:-o3 am fost prima

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă mel No te importa. Dacă nu este asta, nu ştiu pentru că verişoara mea a pierdut episodul de aseară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No te importa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No te importa dar nu vreau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai habar nu am ce zici tu acolo fetita nici ce episod ai vazut dar daca o sa urmaresti in continuare o sa-ti dai seama cum se numeste siapoi poti sa dai pe; www.melodii cu nini.com si o gasesti.MA bucur ca tiam putut fi de folos dar sincera sa fiu tu nu prea miai fost mie a si apropo ''just me and you'; nu e un nume cine ar vrea sa fie doar el cu tinr ciudato