| Daei a întrebat:

Aseara mi-am pus busuioc sub perna si am visat 2 baieti. unul e actualul meu prieten si celalalt a aparut doar pentru cateva secunde si nici nu i-am vazut fata, nu mai tin minte ce era cu el. Ce inseamna asta? happy vreau mai multe raspunsuri!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Yoคna a răspuns:

Chiar merge chestia cu busuiocul :O?

| Daei explică (pentru Yoคna):

Daca crezi in ea merge. Citeste articole pe internet si ai sa vezi mai multe comentarii unde toate fetele spun ca a mers. Nu am vazut niciuna care sa spuna ca nu a fost asahappy

| Yoคna a răspuns:

Ce tare...o sa incerc si eu

| anamaria06 a răspuns:

Buna. eu cred ca baiatul la care nu i-ai vazut fata, o sa aiba si el un rol important in viata ta(posibil amant sau, daca o sa divortezi de primul sot, poate sa iti fie cel de al doilea sot.)