| carmen_4289 a întrebat:

Aseara pe la ora 17:15 unu mi-a furat contul metin2 ro ca a zis cami baga o med de cal si aveam costume de ninja de la lvl 1 pana la lvl 34 toate +4 cu pietre sabie de argint+4 cutit scurt+4 tot cu pietre
intrebarea mea ar fi:supporteri de la metin2 ro pot sa-mi dea itemele la loc?+113k yang care mi-a furat si pestia?:-|:-|;((;((

2 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

La mt2 e important sa nu dai parola nimanui decat daca ii cunosti fffff. bine si stii ce intentii au (nu da parola nici macar daca iti spune ca se fack verificari de cont sau ca e GM, verificarile de conturi se fack la anumite ore si nu este necesar sa dai parola )

Imi pare rau de contul tau (si o prietena a patit la fel) tonguehappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte comună problema, mai ales la "newbies" (no offence).
Regula nr. 1 în jocuri online - nu spui nimănui parola, indiferent de situaţie!
Să ţii cont de asta pe viitor.