| Coral7 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru celor care le place Naruto: V-ati uitat la filmul 5? daca da. v-a placut? daca v-a placut. ce? laughing si daca vreti sa comunicati cu mine si pe mess, sa impartasim idei si pareri despre naruto, dati-mi un mesaj cu id'urile voastre. tongue Va pupic pe toooti! >big grin

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Bună.
Da, m-am uitat la filmul Naruto '' Blood Prison ''. Mi s-a părut chiar interesant; dar totuşi mă aşteptam la ceva mai mult din partea acestui film, dar în mare parte mi-a plăcut.
Nu am ce să comentez; ideea a fost bună; am rămas fără comentarii.
A fost un film bun. Mi-a plăcut absolut tot. =)
D-abia aştept să-l văd pe următorul.

O zi bună.