| GoldenZenith a întrebat:

"Asta-i o lume a bărbaţilor
Dar ar fi goală,
. complet goală,
Fără o femeie sau o fată în ea."

Cat este de adevărat?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Vesnicul razboi intre sexe.
Lumea e perfecta, nu e a barbatilor sau a femeilor, ci a tuturor. Ca barbatii detin functii "mai inalte"? Ori de conducere? Cred ca se datoreaza gandirii pragmatice, care multor femei le lipseste. Femeile sunt mai visatoare, mai romantice, si e normal sa aiba alte calitati, ele vor deveni mame, asta le impune in mod direct o altfel de atitudine, mai putin agresiva, mai recesiva. Si da, o lume compusa DOAR din barbati ar fi pustie fara femei, si invers, desigur.

26 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

*atunci cand masina de spalat vase nu mai vrea sa le spele si cere drepturi civile si mancare*
.
Mhmm, dark humor's the best. Astept sa fiu rastignit de femi-nazis.

| GoldenZenith explică (pentru Speed99):

Dishwasher, ă?laughing
Speedy, te-ai plictisit de viață?batting eyelashes

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca m-am plictisit de viata? Tu ce crezi, Goldie? Altfel nu mai spuneam gluma aia care imi va aduce moartea in mai putin de 24 de ore de catre feministe. Ar trebui sa-mi si scriu testamentul.

| GoldenZenith explică (pentru Speed99):

Lasa-mi mie avatarul. Pretty, pretty please!

Uite un cadou de la mine :* ca sa te obișnuiești cu locul unde vei merge. You will be missed!

https://giphy.com/gifs/mensajes-tiene-dicen-8KvHPYKrivQc0

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce pot sa zic; am gusturi bune in... poze de avatar?

Apropo, mersi de cadoul incurajator, oricum nu voiam sa dorm la noapte.

| GoldenZenith explică (pentru Speed99):

laughing) Speedy, ești amuzant.

Nu?batting eyelashes Îți mai dau daca vrei, eventual și pentru nopțile următoare.

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Oh, dar cata dare de mana! Nu mersi, dar acum stiu la cine sa apelez cand vreau nopti nedormite. *that's what he said?*

| GoldenZenith explică (pentru Speed99):

Apelează cu încredere. Sunt aici pentru tine.

| RAY a răspuns:

Cum ar fi o lume fara femei? nu ar putea exista asa ceva, nici daca ar exista un singur sex ar fi tot de sex feminim, acum te-am inteles cu adevarat femeiile sau masculinizat ca sa fie ca barbati trist, dar mai sunt fete care nu au fost infectate de feminism

| GoldenZenith explică (pentru RAY):

Îmi place răspunsul tău laughing

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Stiintific vorbind nu poate exista doar masculi, cromozonul x a existat mereu, y a aparut acum 540 de milioane de anii fapt ca e dus la viata complexa ce exista azi, din pacate multe femei vor sa devina barbati numai se simt femei, adevarul e ca la cat de mult misogism era nu ma mir, e o lume a barbatilor da si nu, fiecare are rolul lui parerea mea

| Drimmero a răspuns:

In primul rand eu nu as mai fi existat si nici nu iti dadeam raspunsul daca nu existau femeile!

Ar fi fost o lume trista, banala,, o lume fara scop daca voi nu va faceati aparitia, ipotetic vorbind.

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Mămica ta a făcut o treabă bună!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dar de ce spui treaba asta? Ce a facut asa special? A dat nastere unui dement/

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Ca să mă bag in seama. Ești idolul meu, baby!
laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce vrajeala, cum sa fiu idolul cuiva din moment ce nu am realizat nimic maret in viata asta?)))))

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate, chiar e vrăjeală laughing
Nu știu dacă ai realizat sau nu ceva măreț. Nu te cunosc. thinking

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si nici n-ai vrea sa ma cunosti,, presupun ca sa vezi daca am realizat sau nu.

Mi-ai dat si mie sperante care acum s-au dovedit a fi desarte!

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Propunerea ta nu este atât de subtila pe cât ai vrea laughing poate vreau, poate nu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

E interpretabil tare ceea ce vrei tu sa zici aici, eu bat inspre 'nu', inspre negatia ta asupra mea.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ar fi incompleta.
Ma rog, nu s-ar ajunge acolo ca nu are cine sa faca copii.

| GoldenZenith explică (pentru PersonajFictiv):

Asta este buba, de fapt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ghicesc. https://www.youtube.com/watch?v=wd1-HM234DE Este? :)). Pe scurt, daca nu ar fi femeia nu ar fi nici barbatul. Avand in vedere cine da viata. Desigur, ideea se aplica si invers. Daca nu ar fi barbati nu ar fi nici femei. Avand in vedere ca si barbatii contribuie cu sperma lor.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Https://m.youtube.com/watch?v=H77fRz1rybs

Erai pe aproape laughing dar și aia îmi place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Haios. La aia chiar ma uitam acum. Dar e aiurit videoul pentru ca e mai mult vorba de rasism, violenta si altele, nu ce spune melodia.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

De parcă ar fi prima melodie in care videoclipul nu are nicio treabă cu versurile laughing