| LeGeorge a întrebat:

Asta nu e intrebarebig grin
Dau cont la triburile.ro de vreo 2.000+ pnct. si cont la ikariam.ro de vreo 4.000+pnct. pe conturi la alte jocuri.Nu conteaza ce lvl/pnct.(sa nu fie conturi la triburile sau ikariam)

6 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Hm... daca era mai mare luam eu ala de la Ikariam...eu am de 6o. ooo Puncte laughing Oricum pe ce lume e? thinking (Mesaj privat plz)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iau eu pe ala de pe triburile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe triburi Va rog! mk_adita@yahoo.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont the-west daca te intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myahy112 si parolo 123456789 m-am plicti de triburile luati-l voi nu e asa de bun da luati-l ca n-am ce face cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu cont la triburile.ro