| criss86 a întrebat:

Astazi e ziua meaaaaa zi frumoasa ca mineeeehee hee Cine imi ofera si mie un cadou?hee hee

11 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

La multi ani! sa cresti mare si sa ai parte d tot ce iti doresti!

| Luori a răspuns:

La multi multi ani sanatosi, plini de fericire, noroc si tot ce iti doresti tu!
Tocmai mananc niste caise, vrei?

| Adredemesconf a răspuns:

La multi ani!
Te pup dulce:*
Singurul cadou care ti-l pot face eu este o inbratisare virtuala care ti-o dau cu mare placere! big hug
Sper sa ti se indeplineasca toate dorintele:*!
O zi cat mai frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Drums a răspuns:

La multi ani! un cadou? hm... ce cadou?big grin
cadoul de la mine e ca iti urez multa sanatate, iubire si tot ce vrei tu in viata asta.
pup

| Ela_PuRpLe a răspuns:

La mulţi şi frumoşi ani!happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

laughingun mareeeee pupic si un sincer la multi anii` sa fii IUBIT si fericit ca asta e za best vorba aia have fun azi ca niciodata:d!

| ramitzu a răspuns:

La muti ani!:*

| criss86 explică:

Va multumesc mult tuturor pentru urari :*:*:*:* va doresc la toti o zi cat mai frumoasa si week-end frumos :*>big grin

| criss86 explică:

» ℓøяε bineinteles ca vreau! eu mananc niste struguritongue vrei? :*:* mersi

| Annie90 a răspuns:

La mulţi ani! Multă sănătate, fericire, iubire şi tot ce îţi doreşti!