| MeDyw0w a întrebat:

Astazi, eram pe YouTube si ma uitam la un filmulet.Nu stiu pe ce tasta am apasat din greseala si s-a facut ecranul mult mai mare, nu era ca inainte, adica nu imi mai arata jos pe ce site-uri sunt si nici butonul rosu "X" nu il mai vad, il vad doar daca merg cu mouse-ul in sus.Ma tot chinui de 2 ore sa rezolv aceasta problema, pentru ca ma enerveaza la culme, dar nu reusesc. Ce sa fac ca sa scap de ecranul mare?puppy dog eyesFunda!

4 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Apesi Esc si el dispare big grin

| Vanyum a răspuns:

Pai daca esti pe Mozilla e destul de simplu... apesi F11 happy

| JasonMcCann a răspuns:

Poate ai apasat pe F5.Cand ti se mai intampla sa ai filmul pe tot ecranul apasa pe 'Esc' (primul buton de la tastatura) Primesc Funda?

| sweetgirl24 a răspuns:

Apasa inapoi pe F11 si o sa-ti dispara!