| JetBlueJet a întrebat:

Astazi mi-am cumparat cu mama de la magazin(Poco) o rochita.
O voi purta abia in vara anului viitor :3
Nu stiu ce pot face sa nu se pateze sau chestii de genu' pentru ca o voi tine o perioada foarte lunga degeaba si nu o voi purta.
Sa o bag intr-o cutie sau sa o tin pe un umeras in dulap :3
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sac vidat pana la vara viitoare!

| JetBlueJet explică (pentru Fatamuntilor):

Asa mi-a zis si mama.Multumesc.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tiai cumparat-o pentru nunta noastra? pastreazo unde in dulap desigur

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Da da.
Nu mi-ai zis tu sa-mi iau big grin Te-am ascultat vezi...

| RainmakerX a răspuns:

Cine esti si ce ai facut cu Daniela?
Parca nu purtai "rochite".

In fine, in locul tau as tine-o intr-o cutie. Este mai in siguranta asa. happy

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Aaaa...Tu esti?
Este o ocazie speciala, mai. Nici la banchet n-am purtat rochie.Deci este prima rochie.

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Aha, eu sunt tongue

Este si asta un inceputwinking

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Hm...Deci ma gandesc ca poate ai fii Cata...
Dar avand in vedere ca nimeni nu m-a mai vazut in rochie ai putea fi oricine.
Cum a fost prima ta zi la scoala? La mine beton.

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Sunt Cata...

In fine. A fost plictiseala totala! Inca nu imi dau seama de ce ne-a chemat... Nu am facut nimic, pur si simplu ne-a urat diriga un an scolar bun dupa care i-am dat flori si am plecat acasa. * nu stiu ce ore am maine laughing --- e la noroc *

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Eu maine incep in forta...2 ore mate 2 romana si pe langa asta chimie si engleza.
Ti-ai schimbat si numele de la Youtube?

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nope, doar cel de TPU happy
Bine ca stii macar ce ai...

2 mate, 2 romana? Doamne fereste!

| Dismally a răspuns:

Daca nu o porti nu are cum sa se pateze. Poti sa o tii cum vrei, nu pateste nimic.

| JetBlueJet explică (pentru Dismally):

Nu mucegaieste sau chestii de genu'?
Mama mi-a zis sa o bag intr-un sac vidat.

| Dismally a răspuns (pentru JetBlueJet):

Daca nu este mucegai in dulapul respectiv si nici nu pui haine umede atunci nu ai probleme.

| JetBlueJet explică:

Ce am intrebat eu si ce raspunzi tu laughing