| Zabaleta a întrebat:

Astia de a VIII - a cum vi s-a parut simularea la mate, mie unul destul de complicate, cum ati facut la subiectul al 3 - lea la problema 2 subpunctul b?

Răspuns Câştigător
| TashaUhm a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html

Nu sunt a 8`a, dar am vazut subiectele.Anul trecut la simulari a fost mai greu si cand am ajuns la examen am constatat ca era de 3 ori mai usor.
Incercati sa va bazati pe primele 2 subiecte si faceti ce stiti la cel de al treilea, sau macar incercati pentru ca nu pierdeti nimic, si o sa luati peste 6.
Bafta in continuare. :))

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Acum vad, esti un amarat de pustan de clasa a 8-a care ma contrazice pe mine legat de proteine.

mai cresti ma, copil mic, si apoi sa contrazici oameni.

| MissDevilish666 a răspuns:

Au fost cam grele subiectele, pe al 3-lea nici nu l-am făcut straight face.