| tputputpu123 a întrebat:

Atatea fetite obsedate de vampiri si de twilight si vampire daries...am o singura intrebare pentru ele:,, Cine a fost primul vampir?,,

Tine doar de bun simt si de dorinta de ati sustine radacinile

11 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Draga, cui ii mai pasa de primul vampir, probabil ca ala era urat si nu conducea o masina smechera! Traia in caverne urat mirositoare nu in vile cu 4 etaje.Si se ducea la reuniuni cu alti imputiti dinaia de se numeau vampiri in loc sa iasa in cluburi si sa faca victime!

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru tputputpu123):

Prietene,realizezi ca eu am fost pus in locul unei pitipoance? Nu sti de gluma?

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru tputputpu123):

Eram o pitipoanca nu? Vad ca am parut destul de real, daca vrei raspund in privat de primul "vampir" dar cred ca nu mai este nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru tputputpu123):

Vrei sa mai raspund odata draga?

| Allergikaa a răspuns:

Primul vampir a fost draculahappy. Asta in cultura europeana dupa ce un francez a interpretat o scrisoare trimisa de un boier de pe timpul lui Vlad tepes care descria tragerea in teapa ca un ritual satanichappy. In schimb multe legende legate de monstri malefici bautori de sange sunt transmise pe calea cuvantului de multe triburi dein Africa, minoritati din india si asa mai departe. Poti cauta pe net daca vrei sa te informezihappy. Sper ca team lamuritbig grin.

| AlexaMiau a răspuns (pentru Allergikaa):

Asa este, dar nu era vampir la moul general, prezentat acum in filme. Era pur si simplu bolnav, iar boala necesita sange proaspat pentru a se vindeca.

| Allergikaa a răspuns (pentru AlexaMiau):

Asta e cea mai mare tampenie pe care am citit-olaughing. Nu era bolnav era corect, a ucis atatia oameni in incercarea lui de a face din Tara Romaneasca un loc populat de oameni cinstibig grin ei bine nu a reusit...
Auzi la ea bolnavrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat