| Furnicuta000 a întrebat:

Ati auzit ce se tot vorbeste pe net si mai nou si la tv, cum ca cei din generatia z (12-27 ani) arata mai in varsta fata de cati ani au si milenialii (28-43 ani) arata mai tineri decat sunt? Practic ca milenialii arata mai tineri decat generatia z? Daca ma gandesc mai bine...asa este, din ce am vazut eu in jurul meu. Voi ce credeti? Si care credeti ca e explicatia?

3 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

La tv e numai propaganda si minciuna

| mODIN a răspuns:

N-am observat, mie toti astia din generatia z mi se pare ca arata ca niste pici laughing

| RS6Showtime a răspuns:

Multe generati au avut un alt stil de viata din cauza tehnologiei diferite, stresul, iesirile cu prietenii, aventurile si mai stiu eu au fost diferite pentru toate aceste generatii. In mare parte si alimentatia face ca hormonul sa creasca incontinu si sa se dezolvte tot mai mult si repede.